пʼятниця, 20 березня 2015 р.

Don't Worry, Be Happy

Сьогодні у світі відзначають Міжнародний день щастя, заснований генеральною асамблеєю ООН в 2012 році за ініціативою Королевства Бутан. Виявляється, рівень єкономічного розвитку визначається в цій маленькій азіатській країні не за рівнем ВВП, а за рівнем Валового національного щастя (ВНЩ). Валове національне щастя — це міра якості життя, що спирається в першу чергу на духовні й психологічні, а не на матеріальні цінності.Счастье - ... by Slidely Slideshow
Міністр освіти і науки України Сергій Квіт пропонує приєднатися до цієї події під слоганом "Якщо бути, то - Щасливим!".Цей день планується відзначити флешмобами у реальному житті та у соціальних мережах, проведення різноманітних цікавих заходів для дітей та всієї родини.
Наші бібліотеки також приєднуються до онлайн-флешмобу та пропонують перепостити цю картинку з побажанням щастя серед своїх друзів та дописувачів.

10 коментарів:

 1. Счастье состояние души . Будьте счастливы!!!

  ВідповістиВидалити
 2. Всем желаю быть счастливыми! Счастлив тот, кто умеет наслаждаться сегодня, и не ждет для счастья завтра.

  ВідповістиВидалити
 3. желаю всем счастья и мирного неба над головой!!!

  ВідповістиВидалити
 4. Желаю всем счасья,мира и добра!

  ВідповістиВидалити
 5. желаю всем всем всем СЧАТЬЯ!!!

  ВідповістиВидалити
 6. Хочешь быть счастливым, будь им!!!!

  ВідповістиВидалити
 7. Щастя кожен розуміє по-своєму. Бажаю всім бути щасливими вже зараз, а не чекати сприятливого часу, щоб нарешті почати відчувати себе щасливими!

  ВідповістиВидалити