четвер, 21 травня 2015 р.

День української культури у ХарковіВже зовсім скоро, 23 травня, наше місто стане колискою української культури на Сході!

Організатор заходу, молодіжна громадська організація "Фундація регіональних ініціатив", закликає: "Приходьте, беріть з собою друзів, сестер і братів, батьків, бабусь і дідусів. І найменших україночок й козачків. Це свято для всіх і для кожного: майстер – класи на будь – який смак і вік!" В рамках мероприятия запланированы парад вышиванок, концерт народной музыки, мастер-классы по разным видам народных ремесел.
Учасниками «Параду вишиванок» можуть стати усі бажаючі. Для цього треба лише дотримуватися національного дрес-коду та прийти у визначений час і місце.

Після параду стартує друга часть заходу - Українська майстерня : майстер – класи по виготовленню кукол-мотанок, автентичних українських прикрас, виробів гончарного мистецтва; патріотичний боді-арт з елементами української вишивки або у національних кольорах, акція "Фото патріота", вільний мікрофон.

Закінчиться святкування концертом «Традиції і сучасність».

Програма заходу:

13.00 – 14.00 Парад вишиванок – вдягни свою найкращу вишиванку і доведи, що Харків – це українське місто! (від ст.. м. Університет до ст.м. Історичний музей)

14.00 - 17.00 Українська майстерня : майстер – класи , патріотичний боді-арт, фото патріота, вільний мікрофон (парк Шевченка).

16.00 – 18.00 Концерт «Традиції і сучасність» : виступи народних колективів ХНПУ ім.. Г.С.Сковороди, дуету бандуристок «СтоДвадцятьЧотири», хедлайнер концерту – сюрприз!

Немає коментарів:

Дописати коментар