понеділок, 22 січня 2018 р.

НОВА КНИГА ЩОДНЯ. День чотирнадцятий

Роман, що приніс авторці світову славу!
Пропонуємо нашим читачам, що вже мали можливість прочитати в нашій бібліотеці роман Донни Тартт "Щиголь", новий український переклад книги "Таємна історія".

Донна Тартт — сучасна американська письменниця, авторка світових бестселерів «Таємна історія», «Маленький друг» і «Щиголь», лауреатка Пулітцерівської премії, володарка медалі Ендрю Карнеґі. Входить до списку ста найвпливовіших людей світу за версією журналу «Time».

Бібліографічний опис:
Тартт Д. Таємна історія : роман / Донна Тартт; пер. з англ.. - - Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2017. - 560 с.

Анотація: 
Молодий каліфорнієць Річард Пейпен вступає до приватного коледжу в Новій Англії. Соромлячись свого походження, він із захватом дивиться на п’ятірку обраних — студентів, що навчаються на курсі давньогрецької в харизматичного професора Джуліана. Близнюки Чарльз і Камілла, інтелігентний Генрі, витончений Френсіс та веселий Банні — всі вони ніби оточені аурою недосяжності. Та ось завдяки щасливому випадку Річард стає студентом Джуліана і входить до цієї закритої спільноти. Молоді люди майже весь час разом, і ніщо не віщує біди. Проте любов до античної культури врешті-решт призводить до зовсім не давньогрецької трагедії, і на землю біля коледжу проливається кров… 
 

Немає коментарів:

Опублікувати коментар