ЧитанняPRO

Мета цієї сторінки – допомогти Вам знайти необхідну інформацію з професійної діяльності.
http://mincult.kmu.gov.ua - сайт ???mainPage??????mainPage???Міністерство культури України
???mainPage???

 

 Законодавство України

 

Бібліотечна періодика 

   

Бібліотечні освітні портали

http://nplu.org/ - Національна парламентська бібліотека України є провідним державним культурним, освітнім, науково-інформаційним закладом. Це загальнодоступна установа з універсальними за змістом фондами, яка обслуговує самі широкі верстви населення.
http://www.bibliomist.org - Веб-сайт Програми «Бібліоміст», яка працює над розширенням вільного доступу до інформації громадян України шляхом обладнання публічних бібліотек комп’ютерами та доступом до Інтернету, служить джерелом ресурсів та ідей для бібліотекарів та користувачів бібліотек України.
http://lucl.lucl.kiev.ua/prof.html - Сторінка веб-сайту публічної бібліотеки ім. Лесі Українки. Офіційні, методичні матеріали, корисні посилання для професіоналів бібліотечної справи.
http://www.nbuv.gov.ua - Сторінка Національної бібліотеки України ім.В.І.Вернадського
www.library.edu-ua.net/ - Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В.О. Сухомлинського. Науково-дослідний, науково-методичний та координаційний центр мережі освітянських бібліотек Міністерства освіти і науки , молоді та спорту України і НАПН України. Кабінет бібліотекознавства є структурним підрозділом бібліотеки, що здійснює науково-методичну, координаційну діяльність щодо удосконалення роботи освітянських книгозбірень та надає консультативну допомогу з проблем організації роботи бібліотек.
http://www.librportal.org.ua - Бібліотечний інформаційно-освітній портал. Професійно-комунікаційний інтернет-ресурс для бібліотекарів, бібліотекознавців та інших зацікавлених користувачів України і україномовного зарубіжжя. Портал дозволяє: централізовано отримати інформацію про сайти бібліотек України і україномовних бібліотек зарубіжжя і зв'язатися з ними, прочитати україномовні електронні книги в Інтернет-бібліотеках, здійснювати обмін фаховим творчим доробком та досвідом роботи, акумулювати прогресивну бібліотечну думку для створення нової концепції діяльності бібліотек, здійснювати позапрофесійне спілкування працівників бібліотек.
http://profy.nplu.org/ - Бібліотекар України - Web-сторінка Національної Парламентської бібліотеки України орієнтована на професійне спілкування з усіх складових бібліотечного життя.
http://www.library.ru/ - LIBRARY.RU Інформаційно-довідковий портал. Матеріали розділу «Библиотекам» дозволяє ознайомитися з теоретичними розробками, матеріалами і документами, присвяченими різноманітним аспектам діяльності бібліотек. 

Бібліотечні асоціації 

  http://www.uba.org.ua/htdocs/modules/news/ Українська бібліотечна асоціація (УБА)
http://www.ifla.org/ ІФЛА (Міжнародна Федерація Бібліотечних Асоціацій)
http://www.alia.org.au/ Австралійська бібліотечна асоціація (Australian Library and Information Association - ALIA)
http://www.ala.org/ Американська бібліотечна асоціація (American Library Association - ALA)
http://www.bla.by/ Білоруська бібліотечна асоціація (ББА)
http://www.aib.it/ Італійська бібліотечна асоціація (Associazione Italiana Biblioteche)
http://www.cla.ca//AM/Template.cfm?Section=Home Канадська бібліотечна асоціація (Canadian Library Association)
http://www.rba.ru/ Російська бібліотечна асоціація (РБА)
http://www.abf.asso.fr/ Французька бібліотечна асоціація (Association des Bibliothecaires Francais)
http://www.slainte.org.uk/ Шотландська бібліотечна асоціація (Scottish Library Association - SLAINTE)

Немає коментарів:

Опублікувати коментар