неділя, 7 січня 2018 р.

НОВА КНИГА ЩОДНЯ. День третій

Вітаю всіх з Різдвом Христовим!

Підтримуємо різдвяний настрій з чудовими дитячими книжками, які ви можете прочитати у наших бібліотеках.
Бібліографічний опис:
Лінинська С. Пан Сирник і різдвяний пампушок : казка / Світлана Лінинська. - Львів: Видавництво Старого Лева, 2015. - 32 с.

Анотація:
Найкращий пекар містечка Ясного пан Сирник пошкодував останнього різдвяного пампушка для маленької дівчинки, бо сам був дуже голодним. Після цього усі солодощі почали видаватися пекареві гіркими. Пан Сирник був у відчаї – як же він тепер зможе готувати найсмачнішу та найдухмянішу випічку? Можливо, йому зможе зарадити лікар Апчих? Точно відомо одне – напередодні Різдва можуть трапитися розмаїті дива…
Бібліографічний опис:
Дерманський С. Жменька тепла для мами : казка / Сашко Дерманський. - Львів: Видавництво Старого Лева, 2017. - 56 с.

Анотація:
Вкутане багатолітньою холоднечею місто вже давно не знало літа. Мерзенний пан Прищ, який захопив містян у крижаний полон, погрожує заморити холодом маму маленької Влади. Але ж як знешкодити джерело холоду, що тримає всіх на межі виживання, а найважливіше – де шукати джерело тепла? Щоб це з’ясувати, дівчинка вирушає до Сніголісу, де, кажуть, знайшли притулок відчайдухи, яких не лякає нелюдський мороз. Чи вдасться їй врятувати маму, а заразом і ціле місто від свавілля пана Прища? Чи зможе вона віднайти хоч жменьку тепла для любої матусі?

Немає коментарів:

Опублікувати коментар