19 березня 2024 р.

«Книжечка-мандрівочка. Харків»

 «Книжечка-мандрівочка. Харків» ще навіть не з’явилася на поличках книгарень, а ось у читачів Центральної бібліотеки ЦБС Слобідського району вже є можливість насолодитися абеткою про Харків, що з любов’ю створена зірковою командою, а видана у Видавництві Старого Лева!

🎥Сьогодні стартував саме у Незламному проєкт «Книга-мандрівка. Міста». Така по-харківськи тепла зустріч відбулась у безпечному просторі, організованому пресцентром «Накипіло», де зібралися люди різних професій, різного віку, але однозначно закохані у Харків. Модератором зустрічі був харківський історик і журналіст Філіпп Дикань, автор програм «Харківські історії», «ЛітМузей про музей», «Накипіло. Ввечері», а про саму книжечку, про її створення розповіли автори Сергій Жадан і Ірина Тараненко. Паралельно з книжкою створювався мультфільм, який увійшов у серію «Книга-мандрівка. Україна», а озвучив його Олег «Фагот» Михайлюта – харківський співак із ТНМК. У присутніх була унікальна можливість дізнатися подробиці, як складалася абетка про український Харків, а також відповісти на питання вікторини й отримати у подарунок саме цю «Книжечку – мандрівочку. Харків», яку ще неможливо придбати за гроші.
💛💙Дякуємо Ірині Тараненко - креативній директорці проєкту «Книга-мандрівка. Україна» за подарунок для читачів нашої бібліотеки, Сергію Жадану за щирість та любов до Харкова і харківців, усій команді, що створювала «Книжечку – мандрівочку. Харків», друзям та партнерам проєкту — Укрзалізниці, 1+1 media, Київстар ТБ, журналу VIVA. Дякуємо організаторам й спонсорам зустрічі та пресцентру «Накипіло» за теплу та дружню атмосферу.Немає коментарів:

Дописати коментар