четвер, 26 вересня 2013 р.

"Сучасна бібліотека: рухаємось вперед!"
Третій
ярмарок зовсім несхожий на перші і дуже вдалий!
Ярмарок відбувся в Національному спортивному комплексі «Олімпійський», що дуже асоціює з переможнім рухом вперед бібліотечної спільноти у впровадженні інновацій.

Само відкриття ярмарку відбулося в «Холi чемпіонів», дуже креативно не перерізання стрічки, а її зв’язування зі словами з яких формується сучасна бібліотека.
Кожен міг долучитися і виразити свою думку

В кінці ярмарку була сформована ось така хмаринка.

Дедалі жвавіше, дедалі цікавіше ...


Конкурс «Супербібліотекар»  був з невідомими умовами, згоду на участь в якому  я дала коли ще тільки заповнювала анкету. Виявилося, що я не одна така...
                         Як на мене, то усі, хто взяв участь у конкурсі - супербібліотекарі.Також було проведено 
конкурс на найкращий постер
І у цьому конкурсі наша ЦБС брала участь.   Ми презентували творчу майстерню "Family ArtLab" фото-відео лабораторію, яка ось-ось стартує та постер вуличної акції, яка буде організована до Всеукраїнського дня бібліотек і присвячена здоровому способу життя. 


Дружнє фото на пам’ять біля постера проекту творчої майстерні з Херсону та навпаки.В ході ярмарку можна було відвідати тренінги, які відбувалися в кімнатах під назвами олімпійського девізу "Citius, Altius, Fortius" - "Швидше, вище, сильніше" - нас знову непримусово підштовхували до рухів вперед.
На ярмарку ми отримали заряд позитиву, 
нові контакти та мотивацію рухатись вперед!

Немає коментарів:

Дописати коментар