четвер, 23 серпня 2012 р.

Зі святом, рідне місто!


  Сьогодні у Харкові подвійне свято - День міста, що співпадає з Днем визволення від німецько-фашистських загарбників. Цього року програма свят, до яких приєднується також 24 серпня - День незалежності України,  різноманітна і враховує як інтереси ветеранів, так і молоді, як тих, хто полюбляє в свята відпочивати, так і тих, хто веде активний спосіб життя.

  Урочистості розпочалися ще напередодні, 22 серпня, з візиту до Харкова Президента України, який взяв участь у церемонії відкриття Монументу Незалежності на площі Конституції.  Як відзначив В. Янукович, «этот монумент символизирует исконную мечту наших предков о свободе, многовековую борьбу за независимость. В то же время, стремление и волю современных украинцев к новым победам и свершениям». Монумент Незалежності розроблено за ескізами скульпторів Олександра Рідного та Ганни Іванової. Висота пам’ятника у вигляді крилатої жінки на кулі - 16,5 м. "Женщина – это аллегорическая фигура независимости, по аналогии со статуей Свободы, – розповідає автор автор пам’ятника О. Рідний. –  В 1991 году независимость Украины была провозглашена не в ходе какой-то кровопролитной войны, а как подарок судьбы. И эта женская фигура, символизирующая независимую Украину, как бы спустилась к нам с неба..."
   А потім відбулося відкриття оновленого і реконструйованого парку культури та відпочінку ім. М. Горького - харківського "діснейленду". Парк поділено на тематичні зони: сімейно-розважальна, дитяча, французька та екстремальна. Серед атракціонів 20-метрова карусель та 40-метрова "Вежа падіння", атракціон "Зліт" та найбільше в Україні 55-метрове оглядове колесо. Сьогодні всі атракціони у парку безоплатні!
  На площі Свободи, в саду Шевченка відбудеться багато цікавих заходів - від виставок квітів та світлин років війни до виступів духового оркестру. Дітлахи зможуть взяти участь у конкурсі малюнків на асфальті "Мій Харків, моя Україна". А ввечорі на найбільшій площі Європи - площі Свободи - відбудеться святковий концерт зірок вітчизняної та зарубіжної естради. І, наостанок, ще один сюрприз -   два святкових фейєрверки замість традиційного одного - на початку та наприкінці концерту. Тож бажаю всім харків’янам та гостям міста веселих свят!
З більш детальною програмою свят можна ознайомитися тут

Немає коментарів:

Дописати коментар