середа, 10 січня 2018 р.

НОВА КНИГА ЩОДНЯ. День шостий

Деніел Кіз - професор філології та один з найпопулярніших американських письменників минулого століття, який отримав загальне визнання після виходу в світ оповідання «Квіти для Елджернона». Доречі, Деніел Кіз — єдиний автор, який зумів отримати дві найпрестижніші в англомовній науковій фантастиці нагороди за два твори з однією назвою. У 1960 році премією «Х’юго» було відзначено оповідання «Квіти для Елджернона», а у 1966-му премію «Неб’юла» отримав однойменний роман, написаний на її основі.

Сьогодні ми презентуємо роман «Дотик», опублікований в далекому 1968 році і через півстоліття перекладений на російську мову.  На численних фанатів автора чекає інтригуючий сюжет і можливість подумати над несподіваними поворотами долі героїв, які змушені постійно долати відчуженість і нерозуміння з боку оточуючих.


Бібліографічний опис:
Киз Д. Прикосновение: роман / Дэниэл Киз; пер. с англ. И.Н. Алчеева. - Киев: Форс Украина, 2017. - 352с.

Анотація:
Роман «Прикосновение» посвящен семейной паре, чья жизнь в одну секунду изменилась. Скульптор Барни Старк и его жена Карен случайно стали причиной распространения радиационной пыли по всему городу. Куда бы они ни заходили, они несли за собой болезни и смерть. Но их физические страдания от радиации, которой они подверглись, оказались несравнимы с душевными терзаниями и внутренними переживаниями. Супруги столкнулись с отчуждением родных и близких, с агрессией жителей. И самое страшное – именно сейчас, когда их жизнь на волоске, Карен после многих неудачных попыток наконец смогла забеременеть. Барни понимает – радиация не оставила им шанса на счастливую жизнь. Но Карен верит, что ее любовь к неродившемуся ребенку сотворит чудо.

Бібліотека пропонує також інші книги автора:Немає коментарів:

Дописати коментар