28 серпня 2017 р.

Шкільна освіта. Що цікавого у європейців?

На порозі - 1 вересня! Школи чекають своїх вихованців!  
Україна  вже стала на новий шлях європейського розвитку. Попереду на нашу країну чекає багато змін та праці. Однією із найболючіших та найбільш застарілих в Україні є освітня сфера.
Українська освіта, за планами, через два роки буде відповідати європейській практиці, де шкільне навчання триває 12-14 років. З переходом на 12-річну систему українські атестати про загальну середню освіту будуть визнаватися в країнах ЄС.
Шкільна освіта є тією базою, на фундаменті якої будується якщо не професійне життя людини, то принаймні її можливість обрати майбутню спеціалізацію вищої освіти. Але при цьому шкільна пора має немало особливостей у різних країнах світу. Іноді йде мова саме про тонкощі системи викладання, а інколи — про особливості менталітету народів де-яких країн, що теж відображається на навчальному процесі. Кожна частина світу має щось особливе, коли йде мова про шкільну освіту. Немало є й цікавих традицій.

18 серпня 2017 р.

"С Днем Рожденья, Харьков, мой любимый!"

Традиционно, в конце лета, Харьков готовится отмечать свой празник – День города.
И хоть я не коренная харьковчанка, но очень люблю свой город, ведь  большую часть своей жизни я живу и работаю здесь. Не могу похвастаться, что я много путешествовала, я не видела заморских стран и городов, но мне кажется, что Харьков – самый  красивый город!

10 серпня 2017 р.

"А от і серпень запашний"

 У розкішному вінку з польових квітів, підперезаний пшеничним перевеслом заходить останній місяць літа – серпень.
У серпні Літом захоплювались не тільки поети, письменники, а й відомі художники, скульптори. Тож, друзі, не гайте часу! Беріть до рук пензлі та створюйте незабутні пейзажі літніх днів, описуйте теплими рядочками миттєвості цієї дорогоцінної пори року, адже вона дарує нам можливість пізнавати не тільки її красу, а й здійснювати мрії, розпочинати великі справи та залишати у пам’яті яскраві спогади.

У серпні святкує свій день народження українська поетеса та педагог  Надія Красоткіна.
ЇЇ поезія легка та невибаглива, проникає у людські душі, прагне зробити їх чутливішими до краси, до вміння насолоджуватися миттєвостями, може подарувати яскраві моменти.

1 серпня 2017 р.

История одного Домовёнка


 Мы продолжаем знакомить Вас с книгами, которые празднуют свой юбилей в этом году.

Герой нашей сегодняшней истории — самый известный домовёнок, всеобщий любимец и непоседа. Угадали, о ком речь? Конечно же, о домовёнке Кузе. Ведь кто не знает домовенка Кузю и Нафаню?!
Эти герои серии мультфильмов прочно вошли в каждый дом и "угнездились" в фольклоре детей и взрослых. Мультфильм, конечно, смотрели многие, а вот знаете ли вы историю его создания?
Кузька (он же Кузенька) неоднократно утверждал, что он ещё маленький — семь веков от роду. Но есть и другая версия, согласно которой домовёнок Кузя родился в 1972 году в усадьбе Поленова. Там-то и появилась на свет сказочная повесть Татьяны Александровой «Кузька в новой квартире».